Realizacje

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży konstrukcyjnej.  Oferujemy szeroki zakres usług, od budowy stalowych konstrukcji budynków, takich jak hale, wiaty, pawilony, chłodnie, czy mroźnie, po kowalstwo artystyczne, w tym balustrady, poręcze, bramy, ogrodzenia i meble. Poniżej nasze realizacje.

Mieszalnik do wyrobów spożywczych

Wykonujemy między innymi mieszalniki dla przemysłu spożywczego, w tym przypadku realizacja mieszalnik do wyrobów spożywczych.

Schody i balustrady

Specjalizujemy się w realizacji schodów i balustrad do obiektów użyteczności publicznej, przedsiębiorstw jak i gospodarstw indywidualnych.

Konstrukcje stalowe

Specjalizujemy się w realizacji wielu konstrukcji stalowych i aluminiowych, m. i.n daszki aluminiowe, zadaszenia szklane, tablice ogłoszeniowe, gabloty z szybą, wiaty przystankowe i wiele innych.

Ogrodzenia / bramy / kraty

Specjalizujemy się w realizacji bram i płotów z elementów kutych, malowanych proszkowo. Jesteśmy w stanie wykonać prace wg. projektu Klienta, istnieje również szeroka gama farb zdobiących wykonane elementy kute, można je również malować proszkowo.

Dlaczego Wybrać KONSMET?

  • Doświadczenie: Jesteśmy cenioną firmą na rynku.
  • Własny Wzór: Tworzymy wg Twoich pomysłów.
  • Precyzja i Estetyka: Nasze wyroby są nie tylko funkcjonalne, ale także piękne.