odwiedzin: 00043404 Strona startowa Mapa strony Wyślij e-mail English Deutsch Pусский

...

historia
nasi klienci
do pobrania
mapa strony
Z przyjemnością pragniemy przedstawić naszą ofertę na nowych stronach internetowych w kilku językach. Zapraszamy do zapoznania się za naszą ofertą.
Historia
KONSMET to jarocińskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Remontowo-Usługowe, które funkcjonuje od 1988 roku. Właścicielem jest Bolesław Malinowski.

Początkowo był to zakład ślusarski. Dziś KONSMET zajmuje się głównie budowaniem konstrukcji metalowych hal, budynków produkcyjnych, wiat pawilonów (obudowanych płytą warstwową) ale również wykonuje ogrodzenia, bramy, balustrady, meble, galanterię ślusarską ze stali kwasoodpornej,
a przede wszystkim z żelaza kutego.

Kowalstwo artystyczne
KONSMET specjalizuje się w kowalstwie artystycznym, produkując wszelkiego rodzaju balustrady, bramy i ogrodzenia. Wśród odbiorców prywatnych przeważają zamówienia na ogrodzenia i bramy.

Wbrew pozorom, metal jest materiałem bardzo plastycznym i po odpowiednim przygotowaniu można z niego "wyczarować" ażurowe wręcz elementy balustrad, świeczniki, stylowe saneczki dla dzieci, stoliki w połączeniu z drewnem czy kamieniem a nawet metalowe "chorągiewki" zwieńczające zabytkowe kamienice. Wzornictwo w tym zakresie jest przeogromne.

Nabywca może nawet sam zaprojektować wzór, według własnych pomysłów i upodobań - firma jest w stanie zrealizować większość rzeczy.
Ślusarstwo i mechanika
Wieloletnie doświadczenie w budownictwie pozwala nam być jedną z najbardziej liczących się firm na rynku. Nasze usługi doceniło wielu polskich jak i zagranicznych klientów. Oferujemy usługi związane z przeszklaniem, obudowywaniem płytami poliwęglanowymi, spawaniem stali kwasoodpornej, budową konstrukcji metalowych (zadaszenia aluminiowe, przystanki autobusowe).
Schody, balustrady, bramy
Począwszy od projektowania, poprzez indywidualne doradztwo w aranżacji i doborze schodów, balustrad i bram aż do końcowej realizacji zamówienia nasza firma zapewnia kompleksową obsługę klienta.

Posiadamy ogromne doświadczenia zarówno w zakresie technologii wytwarzania, jak również oferujemy pomoc w zakresie doboru odpowiedniego typu według Państwa potrzeb. Stosowanie: domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej jak biura, banki, hotele, sanatoria, podjazdy dla inwalidów.


© PPRU KONSMET 2007   |   wykonanie: Intelis Media na górę | firma | oferta | kontakt